شرایط همکاری با شرکت تجارت هوشمند ماد (تاپین)

با سلام و احترام

ضمن عرض خوش آمد گویی به آگاهی شما کاربر گرامی می رساند ، این سامانه بر اساس مجوزهای اخذ شده و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک راه اندازی و شرایطی فراهم نموده تا اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شرکتها و مؤسسات و فروشگاههای اینترنتی و ….. بتوانند در راستای قرارداد شرکت تجارت هوشمند ماد با شرکای تجاری خود و در قالب یک پیشخوان مجازی به شبکه سراسری حمل و نقل متصل و بتوانند با در نظر گرفتن قوانین و مقررات پستی پس از ثبت سفارش در پنل قبول ، مرسولات و بسته های خود را به همکاران محترم شرکت های حمل (بسته به نوع سرویس در محل آدرس خودتان ) تحویل و به گیرندگان ارسال نموده و به راحتی تا مقصد رهگیری نمایید . لذا برخی از شرایط عمومی ، قوانین و مقررات و نحوه ی همکاری به شرح ذیل جهت اطلاع و بهره برداری لازم اعلام میگردد .

حریم خصوصی :

شرکت تجارت هوشمند ماد (تاپین ) با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است برای استفاده از امکانات سامانه و وب سایت ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد . برای پردازش و ارسال مرسوله و سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های تاپین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد ، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی لازم است .

یادآوری می شود آدرس ایمیل و تلفن هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می کنند تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی مورد تایید مشتری بوده و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد . بنابراین درج مشخصات کامل ، آدرس ، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری به منزله مورد تایید بودن صحت آنهاست و درصورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، تاپین جهت اطمینان و قطعیت ثبت سفارش می تواند از کاربر یا مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین تاپین ممکن است برای ارتباط با کاربران یا مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار خدمات و سرویس های ویژه ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید ، درصورتی که تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشید ، می توانید عضویت دریافت خبرنامه تاپین را در پروفایل خود لغو کنید عدم اقدام جهت لغو به منزله ی مؤافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض می باشد.

توجه داشته باشید که شماره پیامک ۱۰۰۰۰۳۱۵ شماره ای است که تاپین از طریق آن برای کاربران و مشتریان پیامک یا اس ام اس ارسال می کند ، همچنین ممکن است تاپین از طریق شماره ۱۰۰۰۰۳۱۵ برای برخی کاربران یا مشتریان خود ، سؤال نظرسنجی ارسال کند . بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تاپین با هر شماره دیگری سؤ استفاده از نام تاپین است و درصورت دریافت چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@tapin.ir و شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۷۶۲۰۲ اطلاع دهید.

تاپین ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند ، همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد تاپین می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند .

باید تاکید شود که حفظ ونگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سؤ استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگر فاش کنند درصورتیکه کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کرد جهت جلوگیری از سو استفاده یا مشکلات احتمالی ، کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نماید.

مسؤلیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه تاپین را از خود سلب می کند . تاپین هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آن را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مرجع ذیصلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسؤلیت قانونی مبنی بر جبران خسارت وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند .

تاپین همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری آی پی ها استفاده میکند اما پروتکل سرور و لایه های امنیتی تاپین و روش ها ی مناسب مدیریت داده ها حداکثر تلاش را به عمل آورده که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی غیرقانونی جلوگیری کند . طبیعتا مسؤلیت هرگونه سؤ استفاده غیرقانونی به شخص یا اشخاص متخلف بوده و تاپین حق اعتراض و پیگیری قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد .

تاپین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه ی همکاری امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد در صورت وجود هر گونه سؤال لطفا با اطلاعات تماس شرکت ارتباط برقرار کنید .

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های تاپین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده و قوانین و مقررات شرکت ملی پست است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . درصورتیکه در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های تاپین تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما تؤافق می کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده از پروفایل شخصی ، طرح های تشویقی ، ویدیو های رسانه ای تصویری تاپین و سایر خدمات ارائه شده توسط تاپین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات تاپین است توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تاپین از سوی کاربر است .

تنها مرجع رسمی مورد تایید برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است ما با هیچ روش دیگری جز از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمیگیریم. وب سایت تاپین سایت اینترنتی با آدرس https://tapin.ir و کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند .

تعریف کاربر یا مشتری :

اشخاص حقیقی یا حقوقی که با ورود اطلاعات کاربری مطابق با مطالب مندرج در شرایط حریم خصوصی به عضویت سامانه پذیرفته شده و درمدت آزمایشی و نهایی قرارداد با ارسال مدارک مورد نیاز از خدمات سامانه استفاده می نماید .

تعریف تاپین :

تاپین یا همان شرکت تجارت هوشمند ماد شخص حقوقی است که براساس قوانین جاری سازمان ثبت اسناد و املاک تشکیل و براساس مجوزهای اخذ شده از مبادی ذیربط اعم از تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن ، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی فعالیت نموده و براساس مجوز از معاونت ریاست جمهوری دانش بنیان محسوب میگردد که در این مقوله با نام تاپین به اختصار یاد می شود.

خدمات سامانه تاپین :

کاربر یا مشتری پس از عضویت در سامانه در قالب یک پیشخوان مجازی عمل نموده و می تواند که پس از ثبت سفارش مرسولات ، بسته ها و کالاهای خود را به شرکای تجاری تحویل تا با در نظر گرفتن قوانین و مقررات پستی به مقصد گیرنده ارسال و نسبت به توزیع آن اقدام شود ، کاربر می تواند مسیر طی شده را تا مقصد رهگیری نماید .

روز کاری :

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است .

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش :

کلیه سفارش های ثبت شده توسط کاربران در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات توسط همکاران شرکت ملی پست به آدرس تایید شده مراجعه و نسبت به قبول و جمع آوری سفارش ها اقدام و برابر سرویس انتخاب شده ( پیشتاز ، سفارشی و …. ) پردازش و به مقصد اصلی ارسال می نمایند .

سامانه تاپین تنها به عنوان پیشخوان مجازی واسط کاربر و شرکت های حمل بوده و هرگونه تاخیر در قبول ، جمع آوری ، رهسپاری و توزیع بر عهده شرکت حمل کننده می باشد و تنها تاپین می تواند به کمک کاربران آمده و درصورت بروز تاخیر و خسارت از حقوق مشتری دفاع و نسبت به اخذ غرامت تاخیر ، مفقودی ، خسارت درچارچوب قوانین ومقررات پستی اقدام و به حساب به مشتریان و کاربران واریز نماید.

قیمت گذاری و نحوه اخذ هزینه ها :

کلیه هزینه های اخذ شده از کاربران تحت عنوان هزینه های پستی و هزینه های حمل برابر مصوبات شرکت ملی پست و سایر حمل کنندگان بوده و مجوزهای لازم از مبادی ذیربط از جمله سازمان تنظیم مقررات ، سازمان حمایت از مصرف کننده اخذ شده است که با ابلاغ از سوی حمل کننده در سامانه تاپین بارگذاری و به روز رسانی می گردد و در این راستا تاپین هیچ نقشی در افزایش نرخ ها و هزینه ها ندارد

هزینه های اخذ شده تحت عنوان خدمات تاپین ، نرخی محدود از هزینه ها بوده که در قالب خدمات ارائه شده تاپین از جمله هزینه نیروی انسانی ، سرور ها و ……. به هزینه های مربوطه اضافه گردیده است .

نحوه ثبت نام و عقد قرارداد کاربر با تاپین :

سامانه تاپین برای کاربر تحت شرایط ذیل فعال و ارائه خدمات منوط به طی مراحل ذیل می باشد :

کاربران با مراجعه به وب سایت https://tapin.ir نسبت به طی مراحل ثبت نام و درج مشخصات کامل و مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی اقدام می نماید.

پس از درج مشخصات کامل و شماره تلفن همراه ، پیامکی تحت عنوان کد تایید نام کاربری به شماره تلفن همراه شما ارسال میگردد که با درج آن در کد تایید ، شما میتوانید نسبت به تعریف کاربر و فروشگاه در سامانه اقدام نمایید .

برای فعال شدن فروشگاه برای مدت دوره آزمایشی ۱۵ روزه شما می بایستی نسبت به بارگذاری تصویر کارت ملی در محل بوده و اس ام اس تایید برای شما ارسال خواهد گردید .

قرارداد فی مابین شرکت تجارت هوشمند ماد ( تاپین ) و اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی را از اینجا دریافت و پس از مطالعه به امضا شخص حقیقی متقاضی و نماینده معرفی شده شخص حقوقی رسانده به همراه مدارک مرتبط (حقیقی و حقوقی ) حداکثر ظرف پانزده روز به آدرس شرکت تجارت هوشمند ماد به آدرس : تهران – خیابلان کارگر جنوبی- پایین تر از جمهوری بین کوچه امیرکبیر و آیرم پلاک ۸۲۶ – ساختمان تجاری ۲۰۷ واحد ۹ ارسال تا پنل بمدت یکسال فعال گردد

مدارک :

اشخاص حقیقی : قرارداد امضاء شده توسط شخص حقیقی ( ۲ نسخه ) که در سامانه مشخصات آنها ثبت شده ، کپی کارت ملی ، کپی شناسنامه ، گواهی امضاء از دفاتر اسناد رسمی

اشخاص حقوقی : قرارداد امضاء شده توسط نماینده معرفی شده شخص حقوقی ( ۲ نسخه) که در سامانه مشخصات آنها ثبت شده ، کپی کارت ملی نماینده قانونی ، معرفی نامه شخص حقوقی که در آن نماینده قانونی معرفی شده است ، گواهی امضاء از دفاتر اسناد رسمی نکته: در اشخاص حقوقی که مدیر عامل یا صاحبان امضا قرارداد را امضا می نمایند کپی روزنامه رسمی و آخرین تغییرات به همراه مدارک ارسال گردد.

یک نسخه از قرارداد پس از امضاء مدیر عامل شرکت تجارت هوشمند ماد به آدرس شخص متقاضی عودت خواهد شد .

نکته : پنل کاربری تنها بمدت دو هفته از زمان ثبت نام بصورت آزمایشی فعال خواهد بود و در صورت ارسال مدارک بصورت دائمی و برای مدت قرارداد تمدید خواهد شد در غیراینصورت پنل غیرفعال میگردد.

نحوه ثبت سفارش در پنل :

کلیه مراحل در تکمیل مشخصات و ثبت سفارش در پنل اطلاع رسانی شده است .

قوانین و مقررات پستی :

قوانین و مقررات پستی در سامانه های شرکت ملی پست اطلاع رسانی شده و در این مقوله تنها به برخی از ممنوعات پستی در ذیل اشاره شده است :

فهرست ممنوعات پستی :

آیین نامه ساماندهی فعالیت و نظارت بر فروشگاه های مجازی، فهرست مصادیق محتوای مجرمانه موضوع ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه ای جز لاینفک استفاده کاربران از سامانه بوده و کاربر ملزم به رعایت کامل مفاد آنها می باشد و درصورت بروز مشکل ، مسؤلیت پاسخگویی به مراجع ذیصلاح قانونی یا برآمده از عهده خسارت مشتریان یا مدعیان می باشند.

اقلام ممنوعه پستی :

موارد خورنده اسیدی:

انواع اسید های کانی مانند اسید نیتریک، اسید سولفوریک و موارد مشابه

انواع ترشیجات دارای سرکه، آبلیمو، آبغوره و…

انواع باطری اتومبیل و موتور سیکلت دارای آب اسید

انواع باطری خشک

انواع مواد منجمد و خشک ازقبیل مرغ و ماهی و گوشت و امثالهم

انواع خوراکی از قبیل مربا، رب باز و امثالهم

سلاح سرد و گرم

شمشیر ، خنجر ، قمه ، دشنه، چاقو، تیر

انواع سلاح گرم و آتش زا ، فشنگ، انواع پودرهای انفجاری و یا وسایل آتش بازی شامل کپسول های دودزا و

قطعات سلاح گرم به استثناء دوربین و تلسکوپ دید

تفنگ بادی و تفنگ هایی که با گاز (…..) کار می کنند .

تپانچه ارسال علائم و تپانچه شلیک اعلام بازی ( نوع ورزشی )

نیزه مخصوص شکار نهنگ و تفنگ های نیزه دار

فیوز و چاشنی فیوز

مین، نارنجک و سایر مواد منفجره پلاستیکی

دینامیت ،نارنجک، باروت و مواد منفجره پلاستیکی

انواع ابزار بدون بسته بندی مناسب ( پیچ گوشتی ، آچار ، تیغ ، بطری شیشه ای اعم از خالی و پر و ….

اسپری فلفل ، جوز ، گاز اشک آور ، اسپری های اسیدی، اسپری مقابله با حیوانات

انواع چاقو و قیچی که اندازه تیغه آنها از ۶ سانتی متر تجاوز کند .

سایر موارد

انواع مایعات اعم از قابل و غیر قابل اشتعال

انواع حشرات

کپسول های شیمیایی سمی ، غیر سمی ، هوش بر اعم از آزمایشگاهی ، جنگی ، کپسول های اکسیژن ، کپسول

های انفجاری . دود زا پر و خالی و ….

یخ خشک

کبریت و فندک و امثالهم

انواع داروهای مایع و اسپری

مشعل جوشکاری

اره شامل اره های قابل حمل بدون سیم

وسایل ورزش های رزمی که دارای نوک یا لبه تیز و برنده باشد

دیلم و میله اهرم

دستگاه مته و تفنگ های مخصوص پیچ کردن و میخ زدن

انواع کنسرو و کمپوت و نظایر آنها

انواع شیرینی جات یکپارچه مانند رلت و کیک و نظایر آنها که احتمال اختفاء اسلحه در آنها می باشد.

قراردادن نامه های شخصی و نوشته هایی که جنبه مکاتباتی دارد در مرسولات امانت

مواد مخدر

اشیاء منافی عفت

اشیاعی که از نظر محتوی یا بسته بندی برای کارکنان پست ایجاد خطر کند و یا موجب کثیف شدن یا خرابی

سایر امانات یا تجهیزات پستی شود

حیوانات زنده

مواد رادیو اکتیو

قراردادن پول خرد، اسکناس، اوراق بهادار، طلا سفید، نقره جات، جواهرات و سایر اشیاء قیمتی در مرسولات غیر بیمه با ارزش اظهار شده

اقلام ممنوعه اعلام شده از سوی پلیس فتا

عرضه تجهیزات ماهواره، عرضه مواد اعتیاد آور و مشروبات الکلی ، رسیور ، ماری جوانا ، شیشه

، دیش ماهواره ، کارت ماهواره ، قیچی ماهواره ، LNB

لوازم استعمال مواد مخدر ، تریاک ، هروئین ، مورفین ، کوکایین ، کراک و ……

عرضه فیلتر شکن ها

نرم افزار های فیلتر شکن

عرضه غیر مجاز دارو

مکمل ورزشی غیر مجاز ، داروی افزایش و کاهش قد ،

داروی افزایش میل جنسی ، قطره شهوت زا ، قرص های جنسی

داروی چاقی و لاغری ، داروهای ضد بارداری ، داروهای ترک اعتیاد ،

عرضه تجهیزات نظامی ، گاز اشک آور ، گاز های بیهوشی ، انواع شوکر، باتوم

عرضه مواد محترقه ، نارنجک دستی ، مواد آتش زا ،

اسپری تهوع آور

عرضه اسکریپت های غیر مجاز

اسکریپت ارسال پیامک رایگان

اسکریپت بد افزار ها ، نرم افزار های حک

اسپری تاخیری ، قرص های جنسی

کتاب های ممنوعه ، عرضه اقلام مستهجن ، فیلم های مستهجن ، داستان های سکسی

عرضه لوازم قمار ، پاسور

پرده بکارت مصنوعی

قرص بزرگ کننده سینه

عرضه تجهیزات مخابراتی غیر مجاز

عرضه تجهیزات جاسوسی ، دستگاه شنود

تلفن دوربرد ، میکروفن سیم کارتی خودکار دوربین دار ، ساعت های دوربین دار ،

دکمه های دوربین دار ، خودکار اسکنر ، فلش دوربین دار ، سوئیچ دوربین ، عینک دوربین دار

سی دی آموزشی رمالی ،

کتابهای آموزش رمالی ، فیلم آموزش رقص ، فیلم آموزش مسائل جنسی

برای رویت کلیه اقلام ممنوعه توسط پلیس فتا میتوانید به آدرس https://www.cyberpolice.ir مراجعه نمایید.

ثبت شکایات:

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرایند ارسال میتوانید با شماره های ۰۲۱۹۱۰۷۶۲۰۲ -تماس حاصل فرمایید واحد پشتیبانی موظف است ظرف مدت ۴۸ ساعت نتیجه شکایت را به شما اعلام نماید

تاپین ® راهکار حمل و نقل لوجستیک

رتبه #۱ راهکارهای حمل و نقل و لجستیک برای شرکت هایی با  رشد سریع

تاپین، به عنوان یک پلت فرم تجارت الکترونیک، مانند یک فرشته برای رشد مشاغل عمل می کند. چه یک کسب و کار خانگی داشته باشید یا یک شرکت بزرگ، باید محصول خود را به دست خریداران برسانید. تاپین برای مدیریت بخش حمل و نقل کسب و کارها با هزینه های عملیاتی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر استفاده می شود. علاوه بر این، ما یک زنجیره ابزار مدیریت تجارت الکترونیک همیشه در حال بهبود ارائه می کنیم که هر هفته ویژگی های جدیدی مانند یکپارچه سازی مدیریت فروشگاه و رابط برنامه نویسی بصری برای ایجاد فرآیندهای اتوماسیون سفارشی یا ادغام هوش مصنوعی به دست می آورد.

محصولات

مدیریت ارسال

مدیریت ناوگان

رهگیری

انبارداری

راهکار ها

فروشگاه ها آنلاین

مارکت پلیس ها

توسعه دهندگان وب

منابع

قیمت گذاری

حمل کنندگان

اتصال ها

 رویدادها و وبینارها

ابزار حمل و نقل

پشتیبانی

مرکز کمک

اسناد برنامه نویس API

گزارش تغییرات

بیشتر

درباره ما

داستان های مشتری درخواست نسخه ی نمایشی شریک

برنامه های وابسته

برنامه 

مشاغل 🚀

مخاطب

logo-samandehi

قدرت گرفته از تاپین @۱۴۰۱