شرایط همکاری با شرکت تجارت هوشمند ماد (تاپین)

با سلام و احترام

ضمن عرض خوش آمد گویی به آگاهی شما کاربر گرامی می رساند ، این سامانه بر اساس مجوزهای اخذ شده و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک راه اندازی و شرایطی فراهم نموده تا اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شرکتها و مؤسسات و فروشگاههای اینترنتی و ….. بتوانند در راستای قرارداد شرکت تجارت هوشمند ماد با شرکای تجاری خود و در قالب یک پیشخوان مجازی به شبکه سراسری حمل و نقل متصل و بتوانند با در نظر گرفتن قوانین و مقررات پستی پس از ثبت سفارش در پنل قبول ، مرسولات و بسته های خود را به همکاران محترم شرکت های حمل (بسته به نوع سرویس در محل آدرس خودتان ) تحویل و به گیرندگان ارسال نموده و به راحتی تا مقصد رهگیری نمایید . لذا برخی از شرایط عمومی ، قوانین و مقررات و نحوه ی همکاری به شرح ذیل جهت اطلاع و بهره برداری لازم اعلام میگردد .

حریم خصوصی :

شرکت تجارت هوشمند ماد (تاپین ) با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است برای استفاده از امکانات سامانه و وب سایت ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد . برای پردازش و ارسال مرسوله و سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت های تاپین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد ، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی لازم است .

یادآوری می شود آدرس ایمیل و تلفن هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می کنند تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی مورد تایید مشتری بوده و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد . بنابراین درج مشخصات کامل ، آدرس ، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری به منزله مورد تایید بودن صحت آنهاست و درصورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد ، تاپین جهت اطمینان و قطعیت ثبت سفارش می تواند از کاربر یا مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین تاپین ممکن است برای ارتباط با کاربران یا مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار خدمات و سرویس های ویژه ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید ، درصورتی که تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها نداشته باشید ، می توانید عضویت دریافت خبرنامه تاپین را در پروفایل خود لغو کنید عدم اقدام جهت لغو به منزله ی مؤافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض می باشد.

توجه داشته باشید که شماره پیامک ۱۰۰۰۰۳۱۵ شماره ای است که تاپین از طریق آن برای کاربران و مشتریان پیامک یا اس ام اس ارسال می کند ، همچنین ممکن است تاپین از طریق شماره ۱۰۰۰۰۳۱۵ برای برخی کاربران یا مشتریان خود ، سؤال نظرسنجی ارسال کند . بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تاپین با هر شماره دیگری سؤ استفاده از نام تاپین است و درصورت دریافت چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل info@tapin.ir و شماره تلفن ۰۲۱۶۶۹۰۶۷۱۴ اطلاع دهید.

تاپین ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند ، همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد تاپین می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند .

باید تاکید شود که حفظ ونگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سؤ استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگر فاش کنند درصورتیکه کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کرد جهت جلوگیری از سو استفاده یا مشکلات احتمالی ، کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نماید.

مسؤلیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه تاپین را از خود سلب می کند . تاپین هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آن را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مرجع ذیصلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسؤلیت قانونی مبنی بر جبران خسارت وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند .

تاپین همانند سایر وب سایت ها از جمع آوری آی پی ها استفاده میکند اما پروتکل سرور و لایه های امنیتی تاپین و روش ها ی مناسب مدیریت داده ها حداکثر تلاش را به عمل آورده که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی غیرقانونی جلوگیری کند . طبیعتا مسؤلیت هرگونه سؤ استفاده غیرقانونی به شخص یا اشخاص متخلف بوده و تاپین حق اعتراض و پیگیری قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد .

تاپین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه ی همکاری امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد در صورت وجود هر گونه سؤال لطفا با اطلاعات تماس شرکت ارتباط برقرار کنید .

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های تاپین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده و قوانین و مقررات شرکت ملی پست است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . درصورتیکه در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های تاپین تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما تؤافق می کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده از پروفایل شخصی ، طرح های تشویقی ، ویدیو های رسانه ای تصویری تاپین و سایر خدمات ارائه شده توسط تاپین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات تاپین است توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تاپین از سوی کاربر است .

تنها مرجع رسمی مورد تایید برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است ما با هیچ روش دیگری جز از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمیگیریم. وب سایت تاپین سایت اینترنتی با آدرس https://tapin.ir و کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند .

تعریف کاربر یا مشتری :

اشخاص حقیقی یا حقوقی که با ورود اطلاعات کاربری مطابق با مطالب مندرج در شرایط حریم خصوصی به عضویت سامانه پذیرفته شده و درمدت آزمایشی و نهایی قرارداد با ارسال مدارک مورد نیاز از خدمات سامانه استفاده می نماید .

تعریف تاپین :

تاپین یا همان شرکت تجارت هوشمند ماد شخص حقوقی است که براساس قوانین جاری سازمان ثبت اسناد و املاک تشکیل و براساس مجوزهای اخذ شده از مبادی ذیربط اعم از تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن ، شرکت ملی پست جمهوری اسلامی فعالیت نموده و براساس مجوز از معاونت ریاست جمهوری دانش بنیان محسوب میگردد که در این مقوله با نام تاپین به اختصار یاد می شود.

خدمات سامانه تاپین :

کاربر یا مشتری پس از عضویت در سامانه در قالب یک پیشخوان مجازی عمل نموده و می تواند که پس از ثبت سفارش مرسولات ، بسته ها و کالاهای خود را به شرکای تجاری تحویل تا با در نظر گرفتن قوانین و مقررات پستی به مقصد گیرنده ارسال و نسبت به توزیع آن اقدام شود ، کاربر می تواند مسیر طی شده را تا مقصد رهگیری نماید .

روز کاری :

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است .

ثبت ، پردازش و ارسال سفارش :

کلیه سفارش های ثبت شده توسط کاربران در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات توسط همکاران شرکت ملی پست به آدرس تایید شده مراجعه و نسبت به قبول و جمع آوری سفارش ها اقدام و برابر سرویس انتخاب شده ( پیشتاز ، سفارشی و …. ) پردازش و به مقصد اصلی ارسال می نمایند .

سامانه تاپین تنها به عنوان پیشخوان مجازی واسط کاربر و شرکت های حمل بوده و هرگونه تاخیر در قبول ، جمع آوری ، رهسپاری و توزیع بر عهده شرکت حمل کننده می باشد و تنها تاپین می تواند به کمک کاربران آمده و درصورت بروز تاخیر و خسارت از حقوق مشتری دفاع و نسبت به اخذ غرامت تاخیر ، مفقودی ، خسارت درچارچوب قوانین ومقررات پستی اقدام و به حساب به مشتریان و کاربران واریز نماید.

قیمت گذاری و نحوه اخذ هزینه ها :

کلیه هزینه های اخذ شده از کاربران تحت عنوان هزینه های پستی و هزینه های حمل برابر مصوبات شرکت ملی پست و سایر حمل کنندگان بوده و مجوزهای لازم از مبادی ذیربط از جمله سازمان تنظیم مقررات ، سازمان حمایت از مصرف کننده اخذ شده است که با ابلاغ از سوی حمل کننده در سامانه تاپین بارگذاری و به روز رسانی می گردد و در این راستا تاپین هیچ نقشی در افزایش نرخ ها و هزینه ها ندارد

هزینه های اخذ شده تحت عنوان خدمات تاپین ، نرخی محدود از هزینه ها بوده که در قالب خدمات ارائه شده تاپین از جمله هزینه نیروی انسانی ، سرور ها و ……. به هزینه های مربوطه اضافه گردیده است .

نحوه ثبت نام و عقد قرارداد کاربر با تاپین :

سامانه تاپین برای کاربر تحت شرایط ذیل فعال و ارائه خدمات منوط به طی مراحل ذیل می باشد :

کاربران با مراجعه به وب سایت https://tapin.ir نسبت به طی مراحل ثبت نام و درج مشخصات کامل و مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی اقدام می نماید.

پس از درج مشخصات کامل و شماره تلفن همراه ، پیامکی تحت عنوان کد تایید نام کاربری به شماره تلفن همراه شما ارسال میگردد که با درج آن در کد تایید ، شما میتوانید نسبت به تعریف کاربر و فروشگاه در سامانه اقدام نمایید .

برای فعال شدن فروشگاه برای مدت دوره آزمایشی ۱۵ روزه شما می بایستی نسبت به بارگذاری تصویر کارت ملی در محل بوده و اس ام اس تایید برای شما ارسال خواهد گردید .

قرارداد فی مابین شرکت تجارت هوشمند ماد ( تاپین ) و اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی را از اینجا دریافت و پس از مطالعه به امضا شخص حقیقی متقاضی و نماینده معرفی شده شخص حقوقی رسانده به همراه مدارک مرتبط (حقیقی و حقوقی ) حداکثر ظرف پانزده روز به آدرس شرکت تجارت هوشمند ماد به آدرس : تهران – خیابلان کارگر جنوبی- پایین تر از جمهوری بین کوچه امیرکبیر و آیرم پلاک ۸۲۶ – ساختمان تجاری ۲۰۷ واحد ۹ ارسال تا پنل بمدت یکسال فعال گردد

مدارک :

اشخاص حقیقی : قرارداد امضاء شده توسط شخص حقیقی ( ۲ نسخه ) که در سامانه مشخصات آنها ثبت شده ، کپی کارت ملی ، کپی شناسنامه ، گواهی امضاء از دفاتر اسناد رسمی

اشخاص حقوقی : قرارداد امضاء شده توسط نماینده معرفی شده شخص حقوقی ( ۲ نسخه) که در سامانه مشخصات آنها ثبت شده ، کپی کارت ملی نماینده قانونی ، معرفی نامه شخص حقوقی که در آن نماینده قانونی معرفی شده است ، گواهی امضاء از دفاتر اسناد رسمی نکته: در اشخاص حقوقی که مدیر عامل یا صاحبان امضا قرارداد را امضا می نمایند کپی روزنامه رسمی و آخرین تغییرات به همراه مدارک ارسال گردد.

یک نسخه از قرارداد پس از امضاء مدیر عامل شرکت تجارت هوشمند ماد به آدرس شخص متقاضی عودت خواهد شد .

نکته : پنل کاربری تنها بمدت دو هفته از زمان ثبت نام بصورت آزمایشی فعال خواهد بود و در صورت ارسال مدارک بصورت دائمی و برای مدت قرارداد تمدید خواهد شد در غیراینصورت پنل غیرفعال میگردد.

نحوه ثبت سفارش در پنل :

کلیه مراحل در تکمیل مشخصات و ثبت سفارش در پنل اطلاع رسانی شده است .

قوانین و مقررات پستی :

قوانین و مقررات پستی در سامانه های شرکت ملی پست اطلاع رسانی شده و در این مقوله تنها به برخی از ممنوعات پستی در ذیل اشاره شده است :

فهرست ممنوعات پستی :

آیین نامه ساماندهی فعالیت و نظارت بر فروشگاه های مجازی، فهرست مصادیق محتوای مجرمانه موضوع ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه ای جز لاینفک استفاده کاربران از سامانه بوده و کاربر ملزم به رعایت کامل مفاد آنها می باشد و درصورت بروز مشکل ، مسؤلیت پاسخگویی به مراجع ذیصلاح قانونی یا برآمده از عهده خسارت مشتریان یا مدعیان می باشند.

اقلام ممنوعه پستی :

موارد خورنده اسیدی:

انواع اسید های کانی مانند اسید نیتریک، اسید سولفوریک و موارد مشابه

انواع ترشیجات دارای سرکه، آبلیمو، آبغوره و…

انواع باطری اتومبیل و موتور سیکلت دارای آب اسید

انواع باطری خشک

انواع مواد منجمد و خشک ازقبیل مرغ و ماهی و گوشت و امثالهم

انواع خوراکی از قبیل مربا، رب باز و امثالهم

سلاح سرد و گرم

شمشیر ، خنجر ، قمه ، دشنه، چاقو، تیر

انواع سلاح گرم و آتش زا ، فشنگ، انواع پودرهای انفجاری و یا وسایل آتش بازی شامل کپسول های دودزا و

قطعات سلاح گرم به استثناء دوربین و تلسکوپ دید

تفنگ بادی و تفنگ هایی که با گاز (…..) کار می کنند .

تپانچه ارسال علائم و تپانچه شلیک اعلام بازی ( نوع ورزشی )

نیزه مخصوص شکار نهنگ و تفنگ های نیزه دار

فیوز و چاشنی فیوز

مین، نارنجک و سایر مواد منفجره پلاستیکی

دینامیت ،نارنجک، باروت و مواد منفجره پلاستیکی

انواع ابزار بدون بسته بندی مناسب ( پیچ گوشتی ، آچار ، تیغ ، بطری شیشه ای اعم از خالی و پر و ….

اسپری فلفل ، جوز ، گاز اشک آور ، اسپری های اسیدی، اسپری مقابله با حیوانات

انواع چاقو و قیچی که اندازه تیغه آنها از ۶ سانتی متر تجاوز کند .

سایر موارد

انواع مایعات اعم از قابل و غیر قابل اشتعال

انواع حشرات

کپسول های شیمیایی سمی ، غیر سمی ، هوش بر اعم از آزمایشگاهی ، جنگی ، کپسول های اکسیژن ، کپسول

های انفجاری . دود زا پر و خالی و ….

یخ خشک

کبریت و فندک و امثالهم

انواع داروهای مایع و اسپری

مشعل جوشکاری

اره شامل اره های قابل حمل بدون سیم

وسایل ورزش های رزمی که دارای نوک یا لبه تیز و برنده باشد

دیلم و میله اهرم

دستگاه مته و تفنگ های مخصوص پیچ کردن و میخ زدن

انواع کنسرو و کمپوت و نظایر آنها

انواع شیرینی جات یکپارچه مانند رلت و کیک و نظایر آنها که احتمال اختفاء اسلحه در آنها می باشد.

قراردادن نامه های شخصی و نوشته هایی که جنبه مکاتباتی دارد در مرسولات امانت

مواد مخدر

اشیاء منافی عفت

اشیاعی که از نظر محتوی یا بسته بندی برای کارکنان پست ایجاد خطر کند و یا موجب کثیف شدن یا خرابی

سایر امانات یا تجهیزات پستی شود

حیوانات زنده

مواد رادیو اکتیو

قراردادن پول خرد، اسکناس، اوراق بهادار، طلا سفید، نقره جات، جواهرات و سایر اشیاء قیمتی در مرسولات غیر بیمه با ارزش اظهار شده

اقلام ممنوعه اعلام شده از سوی پلیس فتا

عرضه تجهیزات ماهواره، عرضه مواد اعتیاد آور و مشروبات الکلی ، رسیور ، ماری جوانا ، شیشه

، دیش ماهواره ، کارت ماهواره ، قیچی ماهواره ، LNB

لوازم استعمال مواد مخدر ، تریاک ، هروئین ، مورفین ، کوکایین ، کراک و ……

عرضه فیلتر شکن ها

نرم افزار های فیلتر شکن

عرضه غیر مجاز دارو

مکمل ورزشی غیر مجاز ، داروی افزایش و کاهش قد ،

داروی افزایش میل جنسی ، قطره شهوت زا ، قرص های جنسی

داروی چاقی و لاغری ، داروهای ضد بارداری ، داروهای ترک اعتیاد ،

عرضه تجهیزات نظامی ، گاز اشک آور ، گاز های بیهوشی ، انواع شوکر، باتوم

عرضه مواد محترقه ، نارنجک دستی ، مواد آتش زا ،

اسپری تهوع آور

عرضه اسکریپت های غیر مجاز

اسکریپت ارسال پیامک رایگان

اسکریپت بد افزار ها ، نرم افزار های حک

اسپری تاخیری ، قرص های جنسی

کتاب های ممنوعه ، عرضه اقلام مستهجن ، فیلم های مستهجن ، داستان های سکسی

عرضه لوازم قمار ، پاسور

پرده بکارت مصنوعی

قرص بزرگ کننده سینه

عرضه تجهیزات مخابراتی غیر مجاز

عرضه تجهیزات جاسوسی ، دستگاه شنود

تلفن دوربرد ، میکروفن سیم کارتی خودکار دوربین دار ، ساعت های دوربین دار ،

دکمه های دوربین دار ، خودکار اسکنر ، فلش دوربین دار ، سوئیچ دوربین ، عینک دوربین دار

سی دی آموزشی رمالی ،

کتابهای آموزش رمالی ، فیلم آموزش رقص ، فیلم آموزش مسائل جنسی

برای رویت کلیه اقلام ممنوعه توسط پلیس فتا میتوانید به آدرس https://www.cyberpolice.ir مراجعه نمایید.

ثبت شکایات:

در صورت بروز هرگونه مشکل در فرایند ارسال میتوانید با شماره های ۰۲۱۶۶۹۰۶۷۱۴-۰۲۱۶۶۹۰۶۷۱۳ تماس حاصل فرمایید واحد پشتیبانی موظف است ظرف مدت ۴۸ ساعت نتیجه شکایت را به شما اعلام نماید

logo-samandehi