بسته های خود را در عرض چند دقیقه ارسال کنید.

بیش از ۸۰ درصد از خریداران به هزینه ارسال و سرعت تحویل، اهمیت می دهند. فرآیند حمل و نقل خود را خودکار کنید تا سفارشات کارآمدتر از همیشه ارسال شوند.

هزینه های ارسال را آنلاین محاسبه کنید و لیبل های پستی را به صورت گروهی از پنل خود پرینت بگیرید.

فروشگاه خود را به تاپین متصل کنید، در زمان خود صرفه جویی کنید و با ارسال سریع کد رهگیری مرسوله، اعتماد گیرنده را جلب کنید.

سوالات متداول تاپین

بیش از ۸۰ درصد از خریداران به هزینه ارسال و سرعت تحویل، اهمیت می دهند. فرآیند حمل و نقل خود را خودکار کنید تا سفارشات کارآمدتر از همیشه ارسال شوند.

چگونه تاپین به روند حمل و نقل شما کمک میکند؟

این ویدیوی آکادمی تاپین تمام جزئیاتی را که برای بهینه‌سازی فرآیند حمل و نقل خود نیاز دارید، از پردازش سفارشات ورودی گرفته تا بررسی وضعیت در سفارشات خروجی، بررسی می‌کند.

سوالات مشتریان را کاهش دهید و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهید

راه اندازی در ۵ دقیقه

سرویس های اختصاصی

بدون نیاز به کد نویسی

5/5

بیش از بیست هزار کاربر

تاپین ® راهکار حمل و نقل لجستیک

رتبه #۱ راهکارهای حمل و نقل و لجستیک برای شرکت هایی با رشد سریع

تاپین، به عنوان یک پلتفرم تجارت الکترونیک، به رشد مشاغل کمک می کند. فرقی نمیکند که یک کسب و کار خانگی باشید یا یک شرکت بزرگ، شما باید محصول خود را به خریداران برسانید. تاپین برای مدیریت بخش حمل و نقل کسب و کارها با هزینه های عملیاتی کمتر و انعطاف پذیری بیشتر استفاده می شود. علاوه بر این، ما یک زنجیره ابزار مدیریت تجارت الکترونیک همیشه در حال بهبود ارائه می کنیم، که هر هفته ویژگی های جدیدی مانند یکپارچه سازی مدیریت فروشگاه و رابط برنامه نویسی بصری برای ایجاد فرآیندهای اتوماسیون سفارشی یا ادغام هوش مصنوعی در اختیار شما قرار میدهیم.

محصولات

مدیریت ارسال

مدیریت ناوگان

رهگیری

انبارداری

راهکار ها

فروشگاه های آنلاین

مارکت پلیس ها

توسعه دهندگان وب

logo-samandehi

قدرت گرفته از تاپین❤️۱۴۰۱